Prestigio MultiPhone 7600 Duo este un smartphone produs în China de dimensiuni 166.5 x 84.4 x 8.4 mm (6.56 x 3.32 x 0.33 in) și cu o greutate de 191 g (6.74 oz). Ecranul Prestigio MultiPhone 7600 Duo este de tip IPS capacitive touchscreen, 16M culori cu o rezoluție de 720 x 1280 pixeli, rezoluție care poate fi destul de medie pentru ecranul de 6.0 inci (~245 ppi densitate pixeli). Prestigio MultiPhone 7600 Duo dispune de un procesor Quad-core de 1.5 GHz, memorie internă de 4 GB și 1 GB RAM. În continuare aveți specificațiile Prestigio MultiPhone 7600 Duo în detaliu.
Oferte de pret Prestigio MultiPhone 7600 Duo.
Prestigio MultiPhone 7600 Duo Specificatii
| GENERAL | |
| Retea 3G | HSDPA 900 / 2100 |
|---|---|
| Retea 4G | Nu |
| SIM | Dual SIM |
| Data Lansarii | 2014, Q1 |
| DESIGN | |
| Dimensiuni | 166.5 x 84.4 x 8.4 mm (6.56 x 3.32 x 0.33 in) |
| Greutate | 191 g (6.74 oz) |
| Model Ecran | IPS capacitive touchscreen, 16M culori |
| Marime Ecran | 720 x 1280 pixeli, 6.0 inci (~245 ppi densitate pixeli) |
| MEMORIE | |
| Externa | microSD, pana la 32 GB |
| Interna | 4 GB, 1 GB RAM |
| CONECTIVITATE | |
| Wlan | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot |
| Viteza Descarcare | HSDPA, HSUPA |
| Bluetooth | da |
| USB | Da, microUSB v2.0 |
| CAMERA | |
| Principala | 13 MP, 4160 x 3120 pixeli, autofocus, LED flash |
| Video | da |
| Secundara | Da, 8 MP |
| FUNCTII PRINCIPALE | |
| Sistem de Operare | Android OS, v4.2 (Jelly Bean) |
| Procesor | |
| Model CPU | Quad-core 1.5 GHz |
| GPU | |
| GPS | Da, cu suport A-GPS |
| Protectie Ecran | |
| BATERIE | |
| Capacitate | Li-Po 2600 mAh |
| Timp in Repaus | pana la 414 h |
| Timp in Convorbire | pana la 14 h |
7.6
PRO
- Procesor Quad Core
- Camera de 13 MP
CONTRA
- Densitate mică a pixelilor
- Doar 1 GB de memorie RAM
Rezultate
Design
7.8
Performanta
7.5
Utilitate
7.5


Nu sunt comentarii
Adauga al tau