LG L65 D280 face parte din seria telefoanelor mai ieftine produse de companie sud-coreeana. LG L65 D280 are dimensiuni de 127.2 x 66.8 x 9.5 mm (5.01 x 2.63 x 0.37 in) si o greutate de 127 g (4.48 oz). Ecranul LG L65 D280 este de tip IPS LCD capacitive touchscreen, 16M culori cu o rezolutie de 480 x 800 pixeli, 4.3 inci (~217 ppi densitate pixeli). Memoria interna si cea RAM a LG L65 D280 sunt de 4 GB respectiv 1 GB RAM, avand un procesor Qualcomm MSM8210 Snapdragon 200, Dual-core de 1.2 GHz Cortex-A7. In continuare aveti specificatiile LG L65 D280 in detaliu.
LG L65 D280 Specificatii
| GENERAL | |
| Retea 3G | HSDPA 900 / 2100 |
|---|---|
| Retea 4G | Nu |
| SIM | Mini-SIM |
| Data Lansarii | 2014, iunie |
| DESIGN | |
| Dimensiuni | 127.2 x 66.8 x 9.5 mm (5.01 x 2.63 x 0.37 in) |
| Greutate | 127 g (4.48 oz) |
| Model Ecran | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M culori |
| Marime Ecran | 480 x 800 pixeli, 4.3 inci (~217 ppi densitate pixeli) |
| MEMORIE | |
| Externa | microSD, pana la 32 GB |
| Interna | 4 GB, 1 GB RAM |
| CONECTIVITATE | |
| Wlan | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot |
| Viteza Descarcare | HSDPA, 21 Mbps;HSUPA, 5.76 Mbps |
| Bluetooth | Da, v4.0 cu A2DP |
| USB | Da, microUSB v2.0 |
| CAMERA | |
| Principala | 5 MP, 2592 х 1944 pixeli, autofocus, LED flash |
| Video | Da, 480p |
| Secundara | Da, VGA |
| FUNCTII PRINCIPALE | |
| Sistem de Operare | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| Procesor | Qualcomm MSM8210 Snapdragon 200 |
| Model CPU | Dual-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adrenu 302 |
| GPS | Da, cu suport A-GPS |
| Protectie Ecran | |
| BATERIE | |
| Capacitate | Li-Ion 2100 mAh |
| Timp in Repaus | pana la 460 h (2G) / pana la 460 h (3G) |
| Timp in Convorbire | pana la 6 h (2G) / pana la 7 h (3G) |
6.6
PRO
- Procesor Dual Core
- Slot MicroSD
CONTRA
- 1 GB RAM
- Camera foto secundara VGA
Rezultate
Design
6.4
Performanta
6.4
Utilitate
7.1


Nu sunt comentarii
Adauga al tau